Silicium Organique Forte 1000ml
  • Uus

Orgaaniline Räni Forte 1000ml

Artikkel:

Ean13: 4744391010878

Laos: 8

35,90 €
Maksudega

Orgaaniline räni on väärtuslik aine, mida teie keha vajab!

Mikroelement, mis stimuleerib kollageeni tootmist.

Kogus

Orgaaniline räni on väärtuslik aine, mida teie keha vajab!

Mikroelement, mis stimuleerib kollageeni tootmist.

Forte Organique Silicium on orgaanilisest ränist koosnev toidulisand.

Meie võime räni säilitada väheneb vananedes. Alates 55. eluaastast jääb meie kehasse alles umbes 4 grammi. Keha vananemine on seotud räni kadumisega, mille tõttu meie kehas toimub progresseeruv muutus kollageenikiududes, luudes, kõhredes, nahas, küüntes ja juustes (osteoartriit, osteoporoos, naha lõtvumine, kortsud, südame-veresoonkonna probleemid) .

Looduslikus olekus esineb räni peamiselt mineraalsetes vormides (graniit, liiv, kvarts jne) ning seda leidub paljudes taimedes (nõges, korte, kapsas, petersell jne). Kuid meie keha omastab seda väga halvasti.

Tegelikult on räni loomulikult esimene "mineraal". See muutub orgaaniliseks, kui seostub süsinikuaatomiga. Ja siis imendub see meie kehasse suurepäraselt.

See sünteetiline mikroelement on selle ohutuse ja biosaadavuse tõttu müügiks heaks kiidetud.

Meie keha kasulike omaduste loetelu:

Aitab ennetada osteoporoosi, suurendades puusade luutihedust.

Osteoartriit: Tänu kollageeni tugevnemisele ja selle põletikuvastasele toimele kaob osteoartriidi valu pärast nädalast igapäevast kasutamist.

Luu: kasutatakse tavaliselt ortopeedilises meditsiinis luude parandamiseks.

Sportlased: aitab lihaste taastumisel pärast treeningut. Võimaldab kõrgetasemelistel sportlastel lihasmassi paremini kasvatada.

Immuunkaitse: tugevdab organismi immuunkaitset.

Valu leevendamine: Meduuside nõelamisest, sääsehammustusest, päikesepõletusest, lõikehaavadest jms põhjustatud valu taandub vaid mõne minutiga.

Nahk: Ränil on oluline roll naha sidekoe koostises ja rakkude uuenemises. Säilitab suurepärase elastsuse ja sügava niisutuse.

Paranemine: otse nahale kandes kiirendab paranemisprotsessi.

Kortsudevastane: aeglustab oluliselt naha vananemist ja aitab taastada elastiinikiude. (orgaaniline räni on meie kortsudevastase toote Tenseur Mineral oluline komponent)

Juuste jaoks: soodustab keratiini tootmist, mis soodustab paremat juuste kasvu ja peatab juuste väljalangemise, mõjutades nahka. (Räni leidub meie juuste väljalangemise vastastes toodetes: Oligo F3, Phytogel Bio H, Régénorsil)

Detox –võimaldab maksas eemaldada palju toksiine, sealhulgas raskmetalle.

Aju: räni on võimeline ühinema alumiiniumiga ja neutraliseerima selle mürgisuse.

Süda ja arterid: räni aitab hoida artereid tervena (paindlik) ja aitab vältida kolesterooli moodustumist. Tervete ja ateroomist tõsiselt kahjustatud arterite koostise analüüsid näitasid selgelt ränitaseme langust haigetes arterites.

8 Tooted

Andmeleht

Tegevus-efekt
Антиоксиданты

2 muud toodet samas kategoorias:

Seotud tooted:

Podružka kasutab teenuste
isikupärastamiseks küpsisefaile.