TSINGISALV 10 % 25 g
  • Uus

TSINK salv 10 % 25 g - SamaraMedProm

Artikkel:

Ean13: 4603933007021

Laos: 2758

2,30 €
Maksudega
Imikute “mähkmelööve” ravi ja profülaktika. Kergete nahakahjustuste esmaabi.
Kogus

Tsingisalv on mõeldud kasutamiseks imikute “mähkmelööve” ravi ja profülaktika; kergete nahakahjustuste esmaabi (väiksed põletikud, lõikehaavad, kriimustused, haudumus); fotokontaktne dermatiidi korral.2

NETOKOGUS: 25 g.

KOOSTIS: tsinkoksiid 10 g, vaseliin 90 g.

KASUTAMINE: "mähkmelööve" leevendamise eesmärgil pesta ja kuivatada kahjustatud ala. Kanda salv 2-3 korda päevas õhukese kihina 1 kuu jooksul. Salvi kogus oleneb kahjustatud ala suurusest. “Mähkmelööve” profülaktikaks kanda salv enne lööbe tekkimist kohtadesse, kus nahk kontakteerub mähkmetega, eriti enne magamaminekut. Fotokontakste dermatiidi korral kanda kahjustatud aladele õhukese kihina 4-6 korda päevas, töödeldes eelnevalt antiseptilise lahusega. Kui haavad ei parane või süvenevad, siis pöörduge arsti poole. Kasutada ainult vastavalt kasutamisjuhendile.

VASTUNÄIDUSTUSED: talumatus komponentide suhtes. Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kanda salvi kahjustatud nahale juhul kui seal on infektsioon.

Kõrvaltoimed: allergilised reaktsioonid: sügelus, lööve, hüpermia salvi kasutamiskohtades. Kõrvaltoimete tekkimisel pöörduge arsti poole.

Kui te olete rase, imetate või arvate end olevat rase või kavatsete rasestuda, pidage enne selle ravimi kasutamist nõu oma arsti või apteekriga!

Säilivusaeg: 5 aastat. Säilitada lastele kättesaamatus kohas temperatuuril kuni +25ºC.

TOOTJA: OAO “Samaramedprom”, Venemaa.

MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

2758 Tooted

Andmeleht

Tootja
Самарамедпром OAO
Toote tüüp
Мазь
Tegevus-efekt
Akne
Päritolupiirkond
Venemaa

16 muud toodet samas kategoorias:

Seotud tooted:

Podružka kasutab teenuste
isikupärastamiseks küpsisefaile.