Lyapko Laps 3.5 Ag

Lyapko Laps 3.5 Ag

6,50 €
Maksudega

 


Lyapko aplikaatoriteks on rullid, elastsed plaadid, aplikaatorvööd, milles nõelad on valmistatud keha normaalseks tööks vajalikest metallidest: vask, tsink, raud, hõbe, nikkel. Peamised taastumise tegurid on need, mis ilmnevad naha nõelte otstel, metallide mikroelektroforees keha sisekeskkonda. Ehkki Lyapko aplikaatoreid kasutatakse ja neil on kokkupuude nahaga, kuid need ei kahjusta seda ega oma verega kokkupuudet, on Lyapko aplikaator, kui kehas puuduvad kõrvaltoimed, aktiveerib keha kaitsefunktsioone, mobiliseerib neid haiguse vastu võitlemiseks.

Lyapko aplikaatorite ravimiseks kodus kasutavad nad pesemisvahendeid, pestakse veega ja kuivatatakse (eelistatavalt fööniga), meditsiiniasutustes kloorivabu desinfektsioonivahendeid. Lyapko aplikaatori kasutusaeg on viis kuni seitse aastat. Lamedate aplikaatorite kasutamine on kõige tõhusam viis, kuidas leevendada väsimust ja peavalu, laadida energiat päeva jooksul. Väikesed aplikaatorid sobivad paremini kandmiseks kõige suurema valu piirkonnas, aga ka tiigritsoonides, nõelravi punktide kontsentratsiooni piirkondades, väikseid aplikaatoreid saab kanda rõivaste, sideme, vöö, sideme all.

Soovitatav on kanda 30 minutist kuni 2-3 tunnini. Stabiilse positiivse efekti saamiseks peate vastavalt olukorrale kasutama erinevaid Lyapko aplikaatoreid.Soovitatav on omada universaalset Lyapko aplikaatorite komplekti, mis koosneb: Lyapko aplikaatorist tasane 1-2, Lyapko aplikaator väike 2-3tk, Lyapko aplikaatori satelliit 1-2 tk, Lyapko aplikaator. rull 1-2 tk. Sõltuvalt naha tundlikkusest valitakse aplikaatori samm. Lyapko aplikaatorid ja rullid sammuga 3,5-5,8 mm on soovitatav õrna nahaga, õhuke kehaehitusega inimestele, lastele, ülitundlikkusega inimestele.

 

5 Tooted
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

podružka kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile.