Lyapko Quadro 5.8 Ag - 118 mm x 470mm

Lyapko Quadro 5.8 Ag - 118 mm x 470mm

55,91 €
Maksudega

 

Ljapko aplikatsiooniseade "Kvadro", nõelte samm- 5,8, mõõtmed - 118x470 mm, nõelte arv - 1780. Koostis: raud, vask, nikkel, tsink, hõbe, meditsiinilise määratlusega kumm. See on universaalne aplikaator ja seda saab kasutada mitmete tsoonite jaoks. Soovi korral võib selle lõigata piki ja / või ristsuunas, 2 või 4 aplikaatoriks, selektiivseks toimeks keha üksikutel aladel, kohandades iga aplikaatori kokkupuute kestust individuaalselt.
Aplikaator “äratab” keha kaitsefunktsioonid ja tegeleb aktiivselt haigusega.
Aplikaatori sammu valitakse individuaalselt, põhinides naha tundlikkusel, mis ei sõltu alati vanusest. Lastele, inimestele ülitundlikkuse ja õrn nahaga ning kiitsakatele inimestele on soovitatav kasutada aplikaatoreid ja rullid, mille nõela samm on 3,5–5,8 mm.
Nahale mõju kestmise aeg sõltub konkreetsel juhul esinevatest sümptomitest. Kroonilise valu, ärrituvuse, ärevuse, unetuse korral on soovitatav kasutada Lyapko aplikaatoreid pärast lõuna või enne magamaminekut. Aplikaatori kasutamisaeg peab olema 25–30 min. ja kauem. Protsessi ägenemise, terava ja tugeva valu, unisuse, nõrkuse, tundlikkuse vähenemise, nõrgestatud patsientide ja eakate puhul on efekt tõhus hommikul ja päeva esimesel poolel. Lame seadme kasutamisaeg peab olema 10–20 min.

16 Tooted
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

podružka kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile.