Lyapko Magic Ribbon Health belt 4,3 Ag (1+1, 9 segment)

Lyapko "Maagilise lindi tervis" 4,3 Ag (1 + 1, 9 segment)

Viimased tooted laos
125,95 €
Maksudega

 

Komplektmis koosneb kahest elastsest lindist: 1. lint - 4,86 m pikk – koos kummiribaga ja 3,96 m - ilma kummiribata, 22 mm lai; 2. lint - 4,86 m pikk – kummiribaga ja 3,96 m - ilma kummiribataNõelte arv - 9180. Nõelte vahekaugus - 4,3 mm. Iga lint koosneb 9 segmendist. Segment on lindi osa, mis on umbes 44 cm pikkune. Iga lint koosneb tööosast (nõeltega) ja kummiribast (ilma nõelteta) - lindi pehmeks kinnitamiseks kehale.
Seansi kestvus ehk aplikaatori nahale mõjumise aeg määratleb soovitud efekti saavutamise:
Toniseerimine - 7 kuni 10 minutit;
Rahustav mõju, abi krooniliste haiguste korral - 20 minutit;
Terava valu eemaldamine - 10 kuni 30 minutit;
Töövõime ning organismi vastupidavuse suurendamine - 8 kuni 12 minutit;
Taastumine pärast trenni, mängu - 15 kuni 30 minutit;
Vigastustest, operatsioonidest jne taastumine. Seansi kestus on 2-10 minutit, 2-3 korda päevas - kahjustuse tsooni all- või ülalpool. (Kui on olemas juurdepääs ja naha terviklikkus on säilitud, siis sellisel juhul töödeldakse vigastuse tsooni ka. Käte ja jalgade vigastuste korral mähkige kindlasti tervisliku jäseme piirkond, mis on vigastuskohaga sümmeetriline. Soovitav on ka samaaegselt või järjestikku toimida selgroo tsoonidel seljaaju närvijuurte sobiva innervatsiooni ala.)
Supervõimete ning täiendavate kohanemismehhanismide lisamiseks võib pikendada seansi kestust kuni 40-60 minutini koos täiendava hingamispiiranguga (tahtelise pingutuse abil) või hingamispüramiidi abil. Pärast seansi on soovitav lühiajaline massaaž või hõõrumine, mis põhineb ravimtaimedel ja muudel kasulikel looduslikel koostisosadel põhinevate õlidel.

Tootja
Ляпко ООО
Kauba tüüp
Аппликатор
Toime-Tulemus
Суставы - Опорно двигательный аппарат
Päritolu
Украина
Bränd
Ляпко
1 Ühik
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

podružka kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile.