Lyapko sisetallad Plus 5,0 Ag  suurus 40-43

Lyapko sisetallad Plus 5,0 Ag suurus 40-43

55,91 €
Maksudega

 

Sisetallad Plusssuurus 40-43 5.0 AG
Nõela samm – 5.0, nõelte arv- 1762, suurus 40-43(105x277 mm). Koostis: raud, vask, nikkel, tsink, hõbe, meditsiinilise määratlusega kumm. Tootja võib selle toote koostist muuta.
Aplikatsiooniseade “Sisetallad Pluss” on originaalne ja eripärane. Piiravate rullide spetsiaalselt valitud suurus annustab ja parandab nõelte mõju jõudu refleksogeensetele tsoonidele, vältides  naha kahjustamise võimaluse. See aplikatsiooniseade stimuleerib keha loomulikke võimeid end ise ravida, taastab ja normaliseerib kõigi organite ja süsteemide funktsioone, äratab meie „sisearsti” toime, võidab hüpodüünamiat ja selle tagajärjed.
Seansi kestvus ehk aplikaatori nahale mõjumise aeg määratleb soovitud efekti saavutamise:
- stimuleeriv (tooniline) efekt - 5-10 minutit aktiivses režiimis (kõndimine, jooksmine); sisetallal seistes või intensiivselt “veeretades”;
- rahustav (sedatiivne) - 15-30 minutit sujuvat, lainekujulist ja kulgliikumist sisetallal, kusjuures algne asend on toolil istudes või voodis. Sisetallal on võimalik ettevaatlikult peale astuda, seista, kõndida, joosta, hüpata, tantsida.
Pandes sisetalla puuvillast soki sisse (suurus 27-29) ja asetades selle jalgadele, istudes võib veeretada esemeid põrandal, näiteks rulli või pudeli selleks, et optimeerida tegevust. Kasutamine on lihtne. On võimalik panna juurde puuvilla aplikatsiooniseade ja susside tsoonide vahele, mida on vaja aktiveerida; Efekti tugevdamiseks võite sisetalladele juurde panna 2-3 kihti marli või haruldast puuvillakangast, mis on niisutatud ravimite lahuse, rohttaime ekstrakti või soolalahusega.
"Sisetalla" võib kasutada ka keha teistes osas.

Tootja
Ляпко ООО
Kauba tüüp
Аппликатор
Toime-Tulemus
Суставы - Опорно двигательный аппарат
Päritolu
Украина
Bränd
Ляпко
15 Tooted
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

podružka kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile.